Transformers: Earth Wars

Transformers: Earth Wars

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Online Savaş Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Transformers: Earth Wars oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Transformers karakterleriyle dünyaya geri dönmesiyle başlayan büyük savaşta sizde yer almaya ne dersiniz?

Android kullanıcıları için hazırlanmış ilk online Transformers oyunudur. Oyunda kendi üssünüzü kurarak savaş hazırlığı yapmanız gerekiyor. Birlikleri yetiştirip savaş için sıkı bir şekilde hazırlanmanız gereken Transformers: Earth Wars oyununda güçlü ittifaklar da kurmanız gerekiyor. Ayrıca diğer oyuncularla yardımlaşma yoluna da gidebiliyorsunuz. 

Klasik olarak dünyanın kaderi sizin ellerinizde olan oyunda Transformers karakterleriyle kendi esas takımınızı kurmanız gerekiyor. Dünya için yapılan bu son savaşta savunmalarınızı hazıralayarak mücadele etmeniz gerekiyor. İyiliğe karşı kötülüğün klasik savaşının dijital versiyonunda bir taraf seçmeniz gerekiyor. 

Oyunda kendi kalenizi inşa ederek kaynak depolarınızı oluşturmanız gerekiyor. Güçlü savunmalar için ele geçirilmesi mümkün olmayan bir kale inşa etmenizde fayda var. Oyunda savaşın seyrini değiştirmek tamamen sizi elinizde. Küresel yarışmalarda ve haftalık etkinliklerde saldırılara karşı savunma yapmanız gereken Transformers: Earth Wars oyununda büyüleyici 3 boyutlu grafikler ve animasyonlar bulunmaktadır.

İttifak özelliklerine ve online olarak sohbet etmenize imkan sağlayan oyunda çoklu oyuncu deneyimi savaşa renk katıyor. Eğer sizde yeryüzün geleceği için savaşacağınız Transformers karakterlerinin yer aldığı başarılı bir oyuna gerek duyuyorsanız Transformers: Earth Wars'ı mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
0.25.0.11867
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
999
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?