Transformers: Earth Wars

Transformers: Earth Wars

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Online Savaş Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız adına hazırlanmış Transformers: Earth Wars oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Transformers karakterlerin Dünya'ya geri döndüğü oyunda iyiliğe kötülüğe karşı savaşmaya ne dersiniz? 

Oyun içerisinde kendi esas takımınızı kurarak dünyada yapılan son savaşta savunmalarınızı yapmanız gerekiyor. Dünyanın kaderinin sizin elinizde olduğu klasik bir oyun. Siz tarafınızı seçip karakterlerle esas takımınızı kurmanız gerekiyor. Transformers karakterleriyle oluşturacağınız takımlardan kendi üssünüzü kurmanız gerekiyor. Savaşın seyrini değiştirecek olan sizsiniz! 

İttifaklara katılarak saldırılara karşı savunmalarda daha güçlü olabilirsiniz. Oyunda yer alan ileri Cybertroniyen teknolojisini kullanarak ele geçirilmez bir kale inşa etmeniz gerekiyor. Güçlü kaleler sizin de güçlü olduğunuzun anlamına gelir. Kaynak depolarını oluşturup güçlü savunmalar inşa etmeniz gerekiyor. 

Oyun içerisinde yer alan büyüleyici 3D grafikler yer alıyor. Bu sayede oyun deneyiminiz daha iyi bir hale geliyor. Oyunda karakterlere hayat veriyor ve çoklu oyuncu savaş deneyimini de yaşayabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan etkileyici bir oyun olduğundan iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.25.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,177
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?