TV8 Yan Ekran

TV8 Yan Ekran

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için TV8 Anket Yan Ekran Uygulaması

TV8 programlarını severek izliyor ve yayınlarla etkileşim halinde olmak istiyorsanız TV8 Yan Ekran uygulamasını Android cihazınzıda kullanarak program çekimlerine katılabiliyor ve ödül kazanabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunuluyor olup Android telefon ve tabletlerinizle uyumlu olarak çalışacaktır. Yarışmada jüri olabildiğiniz gibi program çekimlerine katılma ve ödül kazanma şansına erişebiliyorsunuz. 

TV8 Yan Ekran Uygulamasının Kullanımı
Uygulamaya dilerseniz Facebook yada Twitter hesaplarınızdan üye olabilirsiniz. Dilerseniz de mail hesabınızla üye olabilirsiniz. TV8 Yan Ekran uygulamasının aracılığıyla yarışmalara katılmanız da mümkün. Ayrıca bildirimleri açarak programlar başladığında size bildirim gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Yarışmalarda ve programlarda TV8 seyircilerinin verdiği oylar yarışma sonucunu belirliyor olup seyirci yorumları ise program gidişatını belirleyebiliyorsunuz. Oy verme ve yorum yapma işini TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Anketlere katılabildiğiniz gibi yayınların çekimi esnasında yakalanmış özel kamera arkası görüntüleri uygulama üzerinden kullanıcılara sunuluyor olup keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Anket sonuçlarını görüntüleyebildiğiniz gibi uygulamaya Twitter yada Facebook üzerinden giriş sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda merak ettiğiniz şeyler hakkında sorular hazırlayabiliyor ve yayın ekibine de sunabiliyorsunuz. Eğer sizde TV8 yayın akışına zaman zaman katılmak istiyorsanız TV8 Yan Ekran uygulamasını kullanarak katılım sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
85,762
GELİŞTİRİCİ
TV8
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
cemil cemil 1 yıl önce
iyi bir uygulama..
seliın kömürc seliın kömürc 1 yıl önce
süper bir uygulama nagiye bayılıyorum atakana sorvarvırın birincilşeri
Ziyaretçi Ziyaretçi 1 yıl önce
semih şampiyon survivor deyince aklıma ilk bu geliyor