TV8

TV8

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için TV8 Canlı İzleme Dizi İzleme Uygulaması

TV8 kanalını Android cihazlarınızda izlemenize imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hem TV8 izlemek için kullanabilir hemde yayın akışına ulaşmak için kullanabilirsiniz. 

Uygulama bünyesinde çeşitli özelliklere yer vermiş. Yayınlanan programları arayüzünde sıralamış olup farklı kategoriler altında toplamıştır. Kesintisiz bir şekilde televizyon izleme deneyimine ulaşmanıza imkan sağlayan TV8 uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip olduğu için yeni olan programları da kaçırmamış olursunuz. Yayınlanan programların videolarına, program bilgilerine bununla birlikte yayın akışına kadar birçok bilgiye uygulama aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Canlı yayın özelliği ilse televizyondan takip edemediğiniz durumlarda TV8 uygulamasıyla yayını canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Son derece sade ve anlaşılır bir arayüz benimsemiş olup favori kanalı TV8 olan kullanıcıların Android cihazlarına indirmesini önerdiğim resmi uygulamadır. Eğer sizde TV8 programlarını takip etmek istiyorsanız güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
2.0.3
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,223
GELİŞTİRİCİ
TV8
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?