Vertigo Racing

Vertigo Racing

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Klasik Arabalar Yarış Oyunu

Klasik arabaların yer aldığı bir yarış deneyimine ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış olan Vertigo Racing oyununda keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan kısa bir sürede bağımlısı olacağınız güzel grafiklerin yer aldığı oyunda sürekli olarak bir heyecan yaşıyoruz. Kamera açıları hareketlerimize göre değiştiği için sinematik bir atmosferde yarışmanın keyfini çıkarıyoruz. 

Vertigo Racing oyununda yapmamız gereken tek şey bitiş çizgisine olabildiğince hızlı bir şekilde ve kazasız bir şekilde varmak. Aracı hurdaya çevirmeden bitiş çizgisine gelmeniz gerekiyor. Uçurumlarda dağlarda tepelerde kırsal alanlarda eğilimli arazilerde araç kullandığımız Vertigo Racing oyununda uçuruma yuvarlanmamak için büyük bir çaba sarfetmemiz gerekiyor. 

Reflekslerimizi en iyi şekilde kullanmamız gereken Vertigo Racing oyununda istediğimiz aracı seçebiliyor istediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Kendi zevkinize uygun bir araç görünümü elde ettikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Eğer sizde bu keyifli klasik arabaların yer aldığı yarış oyununu oynamak istiyorsanız indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,300
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?