Vertigo Racing

Vertigo Racing indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone için Klasik Arabalar Yarış Oyunu

Vertigo Racing ile klasik bir yarış deneyimine ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz adına hazırlanmış Vertigo Racing oyununda klasik arabalarla heyecanlı yarışların ortasında yer alacağız. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup benzerlerine göre farklı bir yarış tecrübesi sunmasıyla asfalt pistler yerine araziye doğru çıkıyoruz. Dağa doğru tırmanırken en hızlı araç olmaya çalışıyoruz. Vertigo Racing oyununda aynı zamanda rampalardan atlıyor. Uçurumlara yuvarlanmamak için çabaladığımız Vertigo Racing oyununda bol adrenalin bizi bekliyor. 

Klasik arabaları kullanabilmenize de imkan sağlayan Vertigo Racing oyununda oyuncular araçlarının rengini içini ve dışını da kendi tercihlerinize göre değiştirebiliyorsunuz. Vertigo Racing oyunundaki yarışlarda en temel amacımız kullandığımız aracı hurdaya çevirmemek. Kaza yapmamak. Aynı zamanda bitiş çizgisine hızlı bir şekilde gelmek.

Reflekslerimizin iyi olması gereken Vertigo Racing oyununda kamera konumuza göre açı değiştirebiliyor olmasından keyifli bir deneyim yaşıyoruz. Sinematik bir atmosferin yer aldığı Vertigo Racing oyununun grafikleri ise oldukça etkileyici. Eğer sizde farklı tarzda bir yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız Vertigo Racing oyununu mutlaka oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,283
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?