Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Vidstitch Free - Video Collage
Android için Fotoğraf ve Video Birleştirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Vidstitch Free - Video Collage uygulamasıyla elinizde bulunan videoları ve fotoğrafları birleştirebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kolaj yapmak ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanabilirsiniz. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Vidstitch Free - Video Collage uygulaması sezgisel bir arayüze sahip olmasıyla özel bir bilgi gerektirmiyor. Video ve fotoğraflarınızı seçip video oluşturabilirsiniz. Videoları ve fotoğrafları birleştirip güzel işler ortaya çıkarmanız mümkün. Hazırlamış olduğunuz videoyu yahut fotoğrafı Facebook, Twitter, Mail, Instagram gibi hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi cihazınıza da kaydedebilirsiniz. 

İçerisinde hazır kolajlar bulundurmaktadır. İstediğiniz şekli seçip kolaj yapabilirsiniz. video ve fotoğraflarınızdan gerçekten iyi kombinler çıkarmanız mümkün. Eğer sizde farklı birşeyler ortaya çıkarmak istiyorsanız Vidstitch Free - Video Collage uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,389
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.