Vidstitch Free - Video Collage

Vidstitch Free - Video Collage

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraf ve Video Birleştirme Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Vidstitch Free - Video Collage uygulamasıyla elinizde bulunan videoları ve fotoğrafları birleştirebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kolaj yapmak ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanabilirsiniz. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Vidstitch Free - Video Collage uygulaması sezgisel bir arayüze sahip olmasıyla özel bir bilgi gerektirmiyor. Video ve fotoğraflarınızı seçip video oluşturabilirsiniz. Videoları ve fotoğrafları birleştirip güzel işler ortaya çıkarmanız mümkün. Hazırlamış olduğunuz videoyu yahut fotoğrafı Facebook, Twitter, Mail, Instagram gibi hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi cihazınıza da kaydedebilirsiniz. 

İçerisinde hazır kolajlar bulundurmaktadır. İstediğiniz şekli seçip kolaj yapabilirsiniz. video ve fotoğraflarınızdan gerçekten iyi kombinler çıkarmanız mümkün. Eğer sizde farklı birşeyler ortaya çıkarmak istiyorsanız Vidstitch Free - Video Collage uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.8.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,554
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?