Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

VSCO
Android için Fotoğraflara Vintage Efekt Verme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış VSCO uygulamasıyla fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmadan önce etkileyici filtre vermenize imkan sağlayan VSCO uygulaması aynı zamanda popüler bir fotoğraf paylaşma platformudur. Fotoğrafçıların fotoğraflarını bulup onları takip edebilirsiniz. Ayrıca kendi koleksiyonunuzu da hazırlayabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızda kırpma, kesme işlemlerin yanısıra renk tonlarıyla oynamanıza imkan sağlayan VSCO uygulaması gerçekten iyi sonuçlar sunmaktadır. İçerisinde bulunan etkin düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafın üzerine basılı tutarak orjinal resminizle düzenlenmiş versiyonunu karşılaştırmanız da mümkün. 


Soldurma, döndürme, kırpma, sıcaklık, kontrast, pozlama, vinyet ve daha fazlası karenizi tanımlamanıza yardımcı olmakadır. VSCO uygulamasıyla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi galerinize istediğiniz boyutlarda kaydedebilirsiniz. Retro ve vintage tarzında efektler bulunduran VSCO uygulamasını Android cihazınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.6
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,025
GELİŞTİRİCİ
VSCO
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.