World Chef

World Chef

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Şef Yemek Yapma Oyunu

World Chef ile restoranınızı işletmeye  ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış World Chef oyununda restoran işletmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan oynu Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Renkli animasyonların yer aldığı oyunda yüksek kaliteli görsellerin olmasına rağmen oynanıştan ödün vermiyor olması da oyunun en güzel yanı. Dünya mutfağından lezzetler ortaya çıkarmanız gereken World Chef oyununda menü çeşitliliği olmadığından fazla koşuşturma içerisinde olmuyoruz.

Çünkü oyunda restoranımız büyüdükçe müşterilerimizin sayısı da artıyor. Belirli bir noktadan sonra yetişme konusunda problem yaşayabiliyoruz. Buu çabanın da meyvesini ünlü isimlerin restoranımızı tercih etmesiyle aldığımız için puanımız da o kadar yüksek oluyor. Menülerinizi oluşturup malzemeleri satın almanız gerekiyor. Müşterilere menüleri sunmanız yahut bununla birlikte restoranımızın görünümü de değiştirmeniz gerekiyor. 

World Chef oyununda küçük bir restoran işleterek başladığımız oyunda amacımız daha büyük bir restoran sahibi olmak. Bunu yapmak için ise ciddi anlamda bir çaba harcamanız gerekiyor. Eğer bu tarz şef restoran oyunlarını seviyorsanız World Chef oyununu Android cihazlarınızda mutlaka denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,502
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?