World Chef

World Chef

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Şef Yemek Yapma Oyunu

World Chef oyununda restoran işletmeciliği yapma ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış World Chef oyununda dünya mutfaklarından yemekler pişirmeniz gerekiyor. Bununla birlikte restoranınızı inşa etmeniz de lazım. Oyunu benzerlerinden ayıran en büyük özellikte bu. Mütevazi bir şekilde başlayan oyun serüvenimizde ilerledikçe restoranımızı büyütüyoruz.

Özelleştirmek ve kendi güzel yemek restoranı çalıştırmak için bir restoran inşa etmekle başlıyor. World Chef oyununda yemek için taze malzemeler satın almanız ve giderek lezzetli yemekler pişirmeniz gerekiyor. Dünyanın her yerinden müşteri geleceği için dünya yemeklerini pişirdiğiniz oyunda en iyi tarifleri uyguluyorsunuz. 

World Chef oyununda ilk günlerde menü çeşidimiz çok fazla olmadığı için fazla çabalamıyoruz. Ancak ünlü isimler gelmeye başladığı zaman işimiz zorlaşıyor. Bu nedenle menülerinizi zenginleştirmeniz ve restoranımızın görünümü de değiştirmemiz gerekiyor. Bu sayede artık VIP müşteri ağırlıyoruz. Keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınız World Chef oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.26.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,593
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?