Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WWE 2K
Android için Amerikan Güreşi Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Amerikan güreşini seven kullanıcılar için hazırlanmış olan WWE 2K oyunu başta benim gözdem olmakla birlikte Amerikan güreşini severler için harika bir oyun. 

WWE turnuvalarına katıldığınız WWE 2K oyununda sevdiğiniz karakterleri seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Detaylı ve kaliteli grafikleri ile Android platformuna ulaşan WWE 2K oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor desek yeridir. Çünkü oyunda seçmiş olduğunuz ünlü karakterlerin oyun içerisindeki hissiyatı ise  oldukça önemli. Oyun temasından oyun içerisindeki mimiklerden sahneye ilerlerken çalan müziğe kadar size dilediğiniz havayı koklatıyor. Oyun da yıldızlar arasında istediğinizi seçebiliyorsunuz. Hangisini seçeceğinize de siz karar veremediyseniz WWE 2K oyununda kendi yıldızınızı oluşturabilirsiniz. 

Ünlü karakterlerin yer aldığı oyunda hissiyat ise oldukça önemli bir yerde. Oyun içerisindeki mimiklerden, sahneye ilerlerken çalan müziğe kadar her aytıntıya önem veren WWE 2K oyununda kendi yıldızlarınızı tasarlayabiliyorsunuz. 

Oyunda birçok farklı turnuva modu yer alıyor. Kariyer modunda kazanmış olduğunuz itibar ile birlikte yeteneklerinizi güçlendirme seçeneklerine de ulaşabiliyorsunuz. Eğer sizde Amerikan güreşinden keyif alıyorsanız Android cihazınıza WWE 2K oyununu yükleyerek bu deneyimi yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.8041
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,422
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.