Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WWE 2K
iPhone ve iPad İçin Amerikan Güreşi Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz WWE 2K oyununda amerikan güreşini sevenlere gün doğuyor. WWE turnuvalarınızdan sevdiğiniz karakterlerle oynayabileceğiniz eğlenceli bir spor oyunu olup amerikan güreşinde sevdiğimiz isimlerle oynayabiliyorsunuz. Rey MySterio, John Cena gibi efsane karakterlerin yer aldığı WWE 2K oyununda ring üzerinde pankreas güreşi olarak bahsedilen bir şovun dövüşenleri arasında yer alacaksınız. 

Oyunda seçmiş olduğunuz karaktere özel temalar, giriş animasyonları ve müzikleri olan oyun sevdiğiniz karakterlerle özdeşleşebileceğiniz iyi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu karakterlerin arasından kimi seçeceğinize siz karar veremiyorsanız özel karakterinizi yaratıp devler arenasına katılabilirsiniz. 

WWE 2K oyununda farklı turnuva çeşitlerine rastladığınız oyunda seçmiş olduğunuz karakterin saygınlığını artırıp yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Bunun için hazırlanmış olan kariyer moduyla birlikte her gün yeni bir rekabet sizi bekliyor. İnternet bağlantısı aracılığıyla multiplayer amerikan güreşi yapabiliyorsunuz. 

Dünya üzerinde her yerden rakip bulacağınız WWE 2K oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Oyunu oynadıkça açılan yeni ekstralar sayesinde birçok kişiselleştirme seçeneği sayesinde karakterlerinizi özel bir hale getirebilirsiniz. Oyunda kontrollere alışmak biraz zaman alsa da gayet akıcı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,338
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.