Apowersoft Android Recorder

Apowersoft Android Recorder indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android Ekran Paylaşma Programı

Apowersoft Android Recorder, Windows işletim sistemine sahip olan tüm bilgisayarlarda Android tabletleriniz veya telefonlarınız arasında bağlantı kurmak için yapılmış güze bir uygulamadır.

Mobil telefonlar üzerinde ekran görüntüsü ve video kayıt etme üzerine başarılı uygulamaların yayıncısı olan Apowersoft'tan bir harika uygulama ile daha karşınızdayız. Android Recorder ile Telefon ve bilgisiyarlar arasında bağlantı kurarak eş zamanlı olarak yansıtabiliyor aynı zamanda video kayıt edebiliyorsunuz. Alıcı olarak bir Chromecast alıcısı olan Android Recorder , çok basit bir şekilde eş zamanlı olarak telefonun ekranını bilgisayara yansıtabiliyor. 

Özelleştirilebilir özelliği sayesinde isteğe göre düzenlemeler yapıp aynı zamanda bilgisayara aldığınız görüntünün kaydını alabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz programların ve ya oynadığınız oyunların ekranlarını rahat bir şekilde alabilir ve paylaşımda bulunabilirsinz.

 İşimize yarayacak olan bu faydalı özellikleri barındıran uygulamayı kullanabilmemiz için telefonumuzun ekran paylaşımı özelliğini barındırması gerekiyor. Olduğu durumlarda ise telefonun ekranını bilgisayarınızla paylaşmalı ve daha sonrasında uygulamayı açmanız yeterli oluyor. Bu güzel uygulamayı Apowersoft Android Recorder  Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
1.0.8.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,218
HEMEN İNDİR (19.48 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?