Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android

Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Silinen Android Mesajları Fotoğrafları ve Arama Geçmişi Verileri Bulma Programı

Silinen kişileri, mesajları, çağrı kayıtlarını, fotoğraf ve videoları bu yararlı yazılım parçası ile Android cihazlarınızdan veya Micro SD kartlarınızdan kurtarabilirsiniz. Android telefonunuzdan geri yüklemek için kullanılan basit bir uygulamadır. Kayıp dosyaları saptamak için program derinlemesine taramalar yapmaktadır. Ardından kaydetmek istediğiniz dosyaları tek tek seçmenize izin verir. 

Android cihazınızı bilgisayara bağlayın!
Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android programını kullanabilmek için Android tablet yada telefonu bilgisayara USB aracılığıyla bağlamanızı gerekmektedir. Ardından programı açtığınız zaman Android cihazınızn depolama aygıtını kolayca algılar ve erişilemeyen bilgileri taramaya başlar. Süreç  öncesinde uygulama içerisinde bir hazırlık aşaması vardır. Program her adımı yönlendirir. 

Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android programının desteklediği Android sürüm!
Android 2.3 ve sonrası işletim sürümlerini desteklemektedir. Android cihazınızın Ayarlar bölümünden USB hata ayıklama seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede verilere ulaşmaya izin sağlamış olursunuz. 

Android cihazlardan silinen dosyalar nasıl geri getirilir?

Uygulama olabildiğince çok bilgiyi kurtarmak için derin bir tarama yapmaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra telefon eski durumuna geri gelir. Program ile tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra silinmiş yada yanlışlıkla olan kayıp verileri kurtarmak için cihaz taramasını başlatabilir. Telefon defterindeki kişileri, arama geçmişini, fotoğrafları, videoları, WhatsApp öğelerini, mesajları, ses dosyalarını ve daha birçok silinen öğeyi geri getirmektedir. 

ondershare Dr.Fone Toolkit for Android, kurtarılan dosyaları, tarama devam ederken bile her birinin önizlemelerine izin vermektedir. Kategorlere ayrılmış bir şekilde dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Kaydetmek yada silmek istediğiniz dosyaları belrileyebilirsiniz. Program ayrıca kaç tane dosyanın ve ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu da görüntülemenize olanak sağlamaktadır. Genel olarak Android cihazlarından silinen dosyaları kurtarmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım işini iyi bir şekilde yapan kurtarma programı olup Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
8.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,249
HEMEN İNDİR (1.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?