Coolmuster Data Recovery for iPhone iPad iPod

Coolmuster Data Recovery for iPhone iPad iPod

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

iPhone'unuzu, iPad'inizi yada iPod'unuzda dosyalarınızı mı kaybettiniz? Güncelleme başarısız yada fabrika ayarlarına mı gittiniz? 

Kazara önemli bir dosyayı sildiyseniz Coolmuster Data Recovery for iPhone iPad iPod programı size bunları getirme konusunda yardımcı oluyot. iOS cihazlarınızdan veri kaybetme ile sonuçlanan durumlar için hazırlanmıştır. Daha önce dosyalarınızı yedeklemediyseniz veri kaybına uğramış olabilirsiniz. Arama geçmişi, rehber, mesajlar, not, safari, sesli notlar, fotoğraflar ve daha fazlasını içeren iPad, iPhone ve iPod'dan doğrudan 9 tür veri kurtarabilirsiniz. 

iOS cihazlarınızı bilgisayara bağlamanıza gerek yok. Bu araç otomatik olarak iTunes yedek dosyalarını taramaktadır. Windows'ta iPhone, iPad, iPod için kayıp dosyalarınızı geri kazanmanıza yardımcı olur. 

iPad'inizi, iPhone'unuzu veya iPod'unuzu bilgisayarınızdaki iTunes'la her eşitlediğinizde, iPhone, iPad veya iPod'unuz için bir yedek dosyası kaydeder. Dolayısıyla iOS verilerinizin kaybolduğunu gördükten sonra endişelenmeyin, bunları iTunes yedek dosyasından kolayca bulabilirsiniz.

Sadece istediğiniz dosyaları kurtarmak istiyorsanız yerleşik önizleme işlevi kurtarma işleminden önce dosyaları önizlemenize ve seçilen dosyaları kurtarmak için bu dosyaları işaretleyebilmenize olanak sağlamaktadır. Eğer sizde tüm verileri geri getirmek için kesin bir çözüm arıyorsanız mutlaka Coolmuster Data Recovery for iPhone iPad iPod programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,761
HEMEN İNDİR (6.69 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?