NoxPlayer

NoxPlayer

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Windows Bilgisayarda Android Çalıştırma Programı

Nox Player programı ile masaüstünde tam özellikli bir Android ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazıırlanmış Nox Player programı sayesinde güçlü bir emülatör ile uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda Android oyunların tadını çıkarabilirsiniz. 

Nox Player, kullanıcıların masaüstü bilgisayarlarını doğrudan bir Android ortamı oluşturmaktadır. Android ortamı oluşturmanıza imkan sağlayan Nox Player programı Google Play entegrasyonu ile birlikte gelir. Böylece, kulllanıcılar yalnızca kendi bilgisayarlarında depolanan APK'ları yükleyemez. Resmi mağazadan uygulama indirebilir ve kurabilirsiniz. 

Nox Player ile uygulamaları kolay bir şekilde test edebilir ve oynayabilirsiniz. Yeni geliştirilen uygulamaların test edilmesinde bu araç oldukça yararlı olabilir, ancak aynı zamanda yalnızca bilgisayarlarının fare ve klavyesi yardımıyla Android oyunları oynayanlar içindir. 

Oyun tuşlarını ve denetleyicileri hızlı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Sonuç olarak Nox Player programı kullanıcıların bilgisayarına doğrudan Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmalarını sağlayan güçlü bir Android emülatörüdür. Bu nedenle Nox Player programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
3.8.1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
3,819
HEMEN İNDİR (278 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?