Betternet

Betternet

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Ve Sınırsız VPN Servisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınzda kullanabileceğiniz Betternet programı sayesinde engelli olan sitelere giriş yapabilir aynı zamanda kişisel güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sınırsız bir VPN deneyimi ile web servislerine ve engelli web sitelerine giriş sağlayabilirsiniz. Ortak internet kullanımı gerçekleştirilen yerlerde kullanıcı gizliliği ve verilerin koruması da mümkün olup bilhassa internete dış mekanlarda girip Wi-Fi'yi kullananların mutlaka kullanması gereken bir program. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan Betternet programı diğer karmaşık programlardan arındırılmış. VPN bağlantısına geçmek için tek yapmanız gereken şey connect butonuna basmak daha sonra bağlantıyı kesmek isterseniz disconnect butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Ücretsiz olarak sunulan Betternet programının dikkat çeken özelliği ise reklam bulundurmuyor olmasıdır. Bu sayede internet gezintilerinizi sınırsızca ve özgürce gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde bu özelliklere sahip bir programa ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
6,967
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?