Country Friends

Country Friends

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 için Farmville Benzeri Çiftlik Tarım Oyunu

Country Friends oyunu ile tarımcılık yapmanın keyfini çıkarın. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Country Friends oyununda birbirinden sevimli hayvanların yaşadığı çiftlikte 1 gün geçirmek bile çok daha iyi gelecektir. Gameloft tarafından hazırlanmış olan Country Friends oyunu Türkçe olarak sunulmaktadır. Şehir hayatından uzaklaşıp sevimli hayvanlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Diler arkadaşlarınızla beraber dilerseniz arkadaşlarınızın çiftliğine ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret edebildiğiniz gibi arkadaşlarınıza da yardım edebiliyorsunuz. İsterseniz tek başına kendi çiftliğinizi kurarak gece gündüz demeden çalışabilirsiniz. Country Friends oyununda ekin ekip, hasat zmanı geldiğinde onları satarak geçiminizi sağlamanız gerekmektedir. 

Country Friends oyununda en büyük destekçiniz sadece onların etinden sütünden yararlanmıyor aynı zamanda hasat edip siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. En taze ürünleri sunmak ve diğer işleriniz için sevimli hayvanlardan yardım alabilirsiniz. Ektiklerinizden tam verim almak için tabii ki de çiftliğinizi rahatlıkla yaşayabilecekleri cennet gibi yere dönüştürmeniz gerekmektedir. Eğer sizde rahatlıkla çiftliğinizi cennet gibi bir yere dönüştürmeniz istiyorsanız Country Friends'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,525
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?