CS Wall Hack indir
CS Wall Hack

CS Wall Hack indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Counter Strike Duvar Hilesi

Counter Strike oyununda duvarların arkasından rakiplerinize ateş etmenizi sağlayan bir hiledir.
 
Açtığınız Counter Strike serverları bulursanız eklentiyi kullanarak rakiplerinizi kuş gibi avlayabilirsiniz. Çünkü bu hile duvarları yokmuş gibi gösterir hem rakiplerinizi duvarların arkasından öldürebilir  hemde haritadaki duvarları görmeyerek rakiplerinizi rahatlıkla görebilirsiniz. CS duvar hilesi olarak geçen CS Wall Hack, ücretsiz bir şekilde sitemizden indirilebilir. Eğer oyunu duvar hilesi ile daha eğlenceli bir hale getirmeyi düşünüyorsanız hemen indirip rakiplerinizi vurmaya başlayın.
 
CS Wall Hack programı ile oyundaki diğer rakipleriniz sizi görmeden duvarların arkasından rakiplerinizi vurabilirsiniz.
 
Program Kurulumu; Öncelikle inrdiğimiz zipli dosyamızı açıyoruz, zip içerisinde bulunan dosyanın adı "cdhack" olacaktır bu dosyayı çift click ile açınız.

Bu şekilde programı aktif hale getirmiş olacaksınız daha sonra oyuna girerek oyun içerisinde "end" tuşuna basın böylelikle Cs Wall Hack programını çalıştırmış olacaksınız.

Öldüğünüz zaman programı tekrar aynı işlemi yaparak açmanız gerekmektedir. "End" tuşuna bastığınızda karşınıza "cheats allowed" diye bir uyarı gelirse Wall Hack açık durumda demektir, "cheats stop" uyarısı alırsanız program kapalı demektir, programı açmak için "end" tuşuna basın.

Önemli; Bir çok server'a hile önleyici eklentiler kurularak oyunda hile yapması engellenmiştir. Daha önce bu anti hile eklentileri olmadan bu yama çok iyi çalışıyordu fakat şuan da bunu testip ederek otomatik olarak oyundan atılabilirsiniz. 

Önemli Mutlaka Okuyun!: CS Wall Hack yenilendi. İndirdiğiniz dosyanın WinRAR şifresi indir.org 'dur şifreyi girmeden dosyayı açamazsınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.6
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
19,367
GELİŞTİRİCİ
Wall Hack
HEMEN İNDİR (105.49 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Ahmet Ahmet 2 yıl önce
kardeşim ben laptop kullanıom end tuşu yok bunda