Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CS Wall Hack
Counter Strike Duvar Hilesi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce
Counter Strike oyununda duvarların arkasından rakiplerinize ateş etmenizi sağlayan bir hiledir.
 
Açtığınız Counter Strike serverları bulursanız eklentiyi kullanarak rakiplerinizi kuş gibi avlayabilirsiniz. Çünkü bu hile duvarları yokmuş gibi gösterir hem rakiplerinizi duvarların arkasından öldürebilir  hemde haritadaki duvarları görmeyerek rakiplerinizi rahatlıkla görebilirsiniz. CS duvar hilesi olarak geçen CS Wall Hack, ücretsiz bir şekilde sitemizden indirilebilir. Eğer oyunu duvar hilesi ile daha eğlenceli bir hale getirmeyi düşünüyorsanız hemen indirip rakiplerinizi vurmaya başlayın.
 
CS Wall Hack programı ile oyundaki diğer rakipleriniz sizi görmeden duvarların arkasından rakiplerinizi vurabilirsiniz.
 
Program Kurulumu; Öncelikle inrdiğimiz zipli dosyamızı açıyoruz, zip içerisinde bulunan dosyanın adı "cdhack" olacaktır bu dosyayı çift click ile açınız.

Bu şekilde programı aktif hale getirmiş olacaksınız daha sonra oyuna girerek oyun içerisinde "end" tuşuna basın böylelikle Cs Wall Hack programını çalıştırmış olacaksınız.

Öldüğünüz zaman programı tekrar aynı işlemi yaparak açmanız gerekmektedir. "End" tuşuna bastığınızda karşınıza "cheats allowed" diye bir uyarı gelirse Wall Hack açık durumda demektir, "cheats stop" uyarısı alırsanız program kapalı demektir, programı açmak için "end" tuşuna basın.

Önemli; Bir çok server'a hile önleyici eklentiler kurularak oyunda hile yapması engellenmiştir. Daha önce bu anti hile eklentileri olmadan bu yama çok iyi çalışıyordu fakat şuan da bunu testip ederek otomatik olarak oyundan atılabilirsiniz. 

Önemli Mutlaka Okuyun!: CS Wall Hack yenilendi. İndirdiğiniz dosyanın WinRAR şifresi indir.org 'dur şifreyi girmeden dosyayı açamazsınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.6
BOYUT
105.49 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
17,642
GELİŞTİRİCİ
Wall Hack
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.