EMCO Malware Destroyer

EMCO Malware Destroyer

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Virüs Temizleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış EMCO Malware Destroyer programı sayesinde kötü amaçlı yazılımları engelleyebilirsiniz. Her bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılabilir olan program aktif bir koruma sistemi bulundurmaktadır. Tüm tehditleri hızlı bir şekilde kaldırmanıza imkan sağlayan EMCO Malware Destroyer programı özellikle hızlı tarama yapabilmesi nedeniyle oldukça etkileyicidir. 

Sade bir arayüze sahip olan EMCO Malware Destroyer programı özelleştirilebilir unsurlar bulundurmaktadır. Oldukça iyi ve kolayca kullanılabilir stilleri kullanarak özelleştirebilirsiniz. Sezgisel tarama, bir çeşit aktif koruma ve etkin bir kalkan sağlamaktadır. Tehlikeleri saniyeler içerisinde tam anlamyla taramaktadır. Virüs kontrolleri için tasarlanmış hızlı taramalar yapabilen program hızlı sık güncelleştirme sistemi sayesinde güncel virüsleri silmenize imkan sağlamaktadır. 

Yürütülen işlemleri tarama özelliği ile arkaplanda çalışan ve aktif olan uygulamaları taramaktadır. Virüs tehditlerini sizlere bildirebilen program aracılığıyla adware, solucan, trojan, virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımları silebilirsiniz. Antivirüs koruması düzenlemek, algılamak ve çeşitli tehditleri kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs aracıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
7.7.10.1097
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,232
HEMEN İNDİR (40.44 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?