Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Farming Simulator 16
Tarım Simülasyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Kendi çiftliğinizi kurmaya ve yönetmeye ne dersiniz? Kulağa pekte kötü gelmiyor aslında. Lisanlı tarım makinelerinin de yer aldığı Farming Simulator 16 oyununda oynanış ve görsellik ön planda. 

Farming Simulator 16, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kaliteli grafklere sahip açık dünya tarım simülatörü oyunudur. 

Açık dünya yarım simülatörü oyunundaki amacımız çiftliğimizi büyütmek. Elimizden geldiğince çiftliğimizi büyütmemiz gerekiyor. İlk olarak oyuna başladığımızda ufak bir alanda işlerimizi yapıp ekin ekip hasat zamanı geldiğinde bu hasatları topluyoruz. 

Sadece bitki değil aynı zamanda inek ve koyun besleyip yetiştirebiliyoruz. Koyunun ve ineğin sütünden etinden faydalanarak geçimimizi sağladığımız Farming Simulator 16 oyununda gün sonunda kazanmış olduğumuz paraları kullanıp çiftlik arazimizi büyütüyoruz. 

Kazanmış olduğunuz paralarla yeni tarım makineleri de oyunda satın alabiliyorsunuz. 20'den fazla lisanlı makineden istediğinizi seçebilirsiniz. 

Farming Simulator 16 oyununda satın almış olduğunuz traktör ve diğer makineleri kendiniz kullanabildiğiniz gibi bilgisayarın bizim yerimize kullanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Çiftlik oyunlarını seven Windows bilgisayar kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri olduğuna inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,137
GELİŞTİRİCİ
GIANTS Software
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.