Farming Simulator 16

Farming Simulator 16

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tarım Simülasyon Oyunu

Kendi çiftliğinizi kurmaya ve yönetmeye ne dersiniz? Kulağa pekte kötü gelmiyor aslında. Lisanlı tarım makinelerinin de yer aldığı Farming Simulator 16 oyununda oynanış ve görsellik ön planda. 

Farming Simulator 16, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kaliteli grafklere sahip açık dünya tarım simülatörü oyunudur. 

Açık dünya yarım simülatörü oyunundaki amacımız çiftliğimizi büyütmek. Elimizden geldiğince çiftliğimizi büyütmemiz gerekiyor. İlk olarak oyuna başladığımızda ufak bir alanda işlerimizi yapıp ekin ekip hasat zamanı geldiğinde bu hasatları topluyoruz. 

Sadece bitki değil aynı zamanda inek ve koyun besleyip yetiştirebiliyoruz. Koyunun ve ineğin sütünden etinden faydalanarak geçimimizi sağladığımız Farming Simulator 16 oyununda gün sonunda kazanmış olduğumuz paraları kullanıp çiftlik arazimizi büyütüyoruz. 

Kazanmış olduğunuz paralarla yeni tarım makineleri de oyunda satın alabiliyorsunuz. 20'den fazla lisanlı makineden istediğinizi seçebilirsiniz. 

Farming Simulator 16 oyununda satın almış olduğunuz traktör ve diğer makineleri kendiniz kullanabildiğiniz gibi bilgisayarın bizim yerimize kullanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Çiftlik oyunlarını seven Windows bilgisayar kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri olduğuna inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,375
GELİŞTİRİCİ
GIANTS Software
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?