Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Goat Simulator

reklam

Keçi Simulator Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Goat Simulator oyununda mitolojik bir dünya ile tanışıyorsunuz. Açık dünya oyunlarını denemeneyimiz yok sanıyorum. Issız oyunlar bile oynamış olsanız, apartman çatısında kuytu bir köşe bulup sokakta bulunanlara ateş açmaktanda artık bir yere kadar diye sıkıldıysanız Goat Simulator oyununu mutlaka denemelisiniz. 

Yeni arayışlar içerisinde olan tüm oyunseverlerin beğeneceğini umduğu simulator oyununda şimdiye kadar oynamış olduğunuz açık dünya oyunlarının kurallarını tek bir kerede yıkıyorsunuz. 

Oyunda bir keçinin mantıksız mıknatısı olduğunun farkına vardığınız zaman 2 metre uzayan bir dil ile baltayı savurduğunuzda sizde çok şaşıracaksınız. Yer çekim kurallarını alt üst eden Goat Simulator oyununda herşey fizik motoruna aykırı!

İnsanların nafile dünyasını keşfettiğiniz bu oyunda doğadan kopan insanların şehir hayatına başıboş bir keçi geliyor. Türünün az olduğu bir oyun olup mutlaka denemenizi öneriyorum. Farklı bir oyun dünyasına katılmak istiyorsanız Goat Simulator oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,193
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.