Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GTA 5 Recep İvedik Modu

reklam

GTA 5 için Recep İvedik Modu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

GTA 5 oyununda Recep İvedik'i kontrol etmek isteyen GTA severleri için hazırlanmış başarılı bir moddur. Bu mod syaesinde oyunda Recep İvedik olarak oynuyorsunuz. Ülkemizde fenomen haline gelen karakteri artık sevdiğiniz oyunda! 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz GTA 5 Recep İvedik Modunu yükledğiniz için orjinal oyun sunucularından banlanmanız söz konusu olabilir çünkü bu resmi bir GTA 5 modu değil. Bu nedenle sorun oluşmaması için oyun dosyalarınızı yedekleyip öyle bu modu yüklemenizi öneriyorum. Aksi aktirde oluşabilecek oyun banlanma sorunlarından kimse sorumlu tutulamaz. 

Turuncu gömlekli, pis bir sakal, bol bir kumaş pantolon ve tabii o hoş görünmeyen vücut kıllarıyla bir bütün haline gelen Recep İvedik moduyla birlikte Fiat 126p arabasıyla gezintiye çıkabilirsiniz. Eğer sizde GTA 5 oyununu Recep İvedik ile renklendirmek farklı bir heyecan katak istiyorsanız GTA 5 Recep İvedik Modu'nu kullanabilirsiniz. 

GTA 5 Recep İvedik Modunun Kurulumu
Open IV'i indirdikten sonra bütün dosyaların kurulu olduğuna emin olmanız gerekiyor. Programı indirmek için bu bağlantıdan faydalanabilirsiniz
Open IV adındaki programda GTA V klasöründe yer alan x64e.rpf'yi seçip açmanız gerekiyor. 
Ardından models/cdimages/componentpeds_a_m_m.rpf ve Edit Mode bölümünü açın. 
Onun içerisinde a_m_m_farmer_01.ytd'yi bulmanız ve rar dosyasının içinden çıkan a_m_m_farmer_01.ytd'nin üzerine bırakın. 
Enhaced ve Navive trainterle Players'dan Farmar adlı oyuncuyu bulduktan sonra kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır.  Kurulum ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
v2.5b
BOYUT
3.63 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
14,080
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.