Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GTA 5 The Pinnacle of V
GTA 5 İçin Gerçekçi Grafikler Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

GTA 5 The Pinnacle of V oyununu daha gerçekçi bir hale getirmenize olanak sağlayan başarılı bir yamadır. Herkesin severek oynadığı açık dünya aksiyon oyunlarında en popüler olan GTA 5 için hazırlanmış en önemli modlardan biridir. GTA 5 The Pinnacle of V ile oyunun görsellerini geliştirebiliyor tüm bunların dışında GTA 5 oyununun tüm özelliklerini yeniden yapılandırabilmektedir. Bu mod istediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunacaktır. 

Oyunun yayınlanan geliştirme paketinin en çarpıcı yanlarından biri ise gerçeğe yakın görsellik sunuyor olmasıdır. Son derece etkileyici grafikler sunan mod tüm ince ayarları sizin daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız için elden geçirmiş olarak karşımıza çıkıyor. 

Sürükleyici bir oyun yapısına sahip olan GTA 5 The Pinnacle of V şehrin dokuları onarılırken 4K kalitesinde görsellerini sunmaktadır. Su, yeşillik, ağaç yaprakları, otomobiller ve kan sıçramaları gibi dikkat çekici unsurların hepsi artık bir adım daha gerçeğe yakın olarak karşımıza çıkıyor. 

Bu modda oynanışa da etki edecek bir takım yenilikler sunulmaktadır. Nüfus düzeyi zamana ve haftanın günlerie göre arttırılmış durumda olup silahları da modifiye edebilirsiniz. Parçacıklar dışında mermi darbe etkileri de elden geçirilmiş olarak karşımıza çıkan GTA 5 The Pinnacle of V oyununda çarpıcı, sürükleyici bir yapı sizleri bekliyor. 

Eğer sizde GTA 5 oyununu daha gerçekçi bir şekilde oynamak istiyorsanız GTA 5 The Pinnacle of V modunu Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8.1
BOYUT
283
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,317
GELİŞTİRİCİ
GTA 5 The Pinnacle of V
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.