Half-Life: Threewave indir
Half-Life: Threewave

Half-Life: Threewave indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Half Life Capture The Flag Oyun Modu

Half-Life oyunu ilk çıktığı zaman oyun dünyasında büyük bir değişiklik olmuştu. Neredeyse bütün zamanların en başarılı oyunları arasında boy gösteren klasik bir FPS oyunu olup bize o dönemde vazgeçilmez güzellikte anılar yakalamayı başaran oyunun iptal edilen modu seneler sonra oyunseverlere sunuldu. 

1998 yılında çıkış yapan oyunda Dr. Gordon Freeman ile başladığımız maceramızda birçok farklı yerleri keşfetmeye başlıyoruz. Benzersiz bir hikaye zincirini çözdüğümüz Half-Life: Threewave oyununun online oyun modları sayesine oyuna ilgi uzun bir süre boyunca canlı kalmış özellikle oyunun Deatmatch modunda aksiyon dozu yüksek savaşlara katılabiliyorduk.

Ancak Valve'nin üzerinde çalışmış olduğu mod bu değil. Birçok online oyunda en sevilen modlar arasında bulunan Capture the Flag modu da Valve'nin düşündükleri arasında yer alıyordu. Online oyun modunun izlerine 2003 yılında Valve sunucuları hacklendiği zaman sızdıran oyun dosyaları incelendiğinde rastlanılmıştı. Ancak bu sızdırılan dosyalar oyun modunun çalıştırılması için yeterli düzeyde değildi. 

Dosyaların eksikliklerini gidererek bu oyun modunu Half-Life üzerinde kullanılabilir hale getirdiler. Heyecanlı online Half-Life maçları yapabilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Half-Life: Threewave Kurulumu
Sitemizden indirdiğiniz dosyayı arşivden çıkardıktan sonra karşınıza çıkan 2 klasörü Half-Life oyununun bulunduğu dizine kopyalarak oyun modunu etkinleştirebilirsiniz. Kurulum hakkındaki sorunlarınızı yorum olarak bildirebileceğinizi unutmayın.. 

Half-Life oyununu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
12,991
HEMEN İNDİR (57.88 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?