Big Bang Racing

Big Bang Racing

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Arazide Yarış Oyunu

Zorlu engebeli pistlerde yarış sevenlerden misiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Big Bang Racing oyununda oyuncular kendi tasarlamış odlukları engebeli pistlerde yarışmaya çalışıyor. Eğlenceli bir oyun olup ücretsiz olarak sunulan oyunda bisiklet ve arazi aracınıza binerek bitiş noktasına gelmeye çalışıyorsunuz. 

Engebeli arazi yarış oyunlarını seven iPhone ve iPad kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir yapım olup pistlerde tepe taklak olmadan yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Sizden daha deneyimli olan oyuncular tarafından hazırlanan pistlerde yarıştığınız oyunda yolunuza çıkan haritaları toplamanız lazım. Bu haritalar kritik noktalarda yer alıyor ancak bunları es geçme şansınız da ne yazık ki yok. 

Kaskınızı düşürmeden, devrilmeden, düşmeden, hızınızı kontrol ederek bitişe ulaşmaya çalıştığınız oyunda eğer başarılı olursanız bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Oyunun her bölümünde altın kazanabiliyor ve pist değerlendirmesi de yapabiliyorsunuz. 

Big Bang Racing oyunundaki tek amacımız kazasız belasız oyunları tamamlamak. Bu sayede yeni modları, güçlendiricileri, kostümleri, pistleri ve başka araçların kilidini açabiliyorsunuz. Eğer sizde arazi oyunlarından keyif alıyorsanız Big Bang Racing oyununu mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.9.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,243
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?