Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Boom Dots
iPhone ve iPad için Zorlu Beceri Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Zorlu beceri oyunlarını seviyorsanız ve iOS işletim sistemli bir cihazınız varsa kaçınılmaz bir oyun. El becelerine güvenen oyuncuların denemesi gereken yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan Boom Dots oyununda üzerinize gelen düşmanları, kontrolümüzdeki uzay gemisi verilmiş objeyle yok etmeniz gerekiyor. Ama bu iş o kadar da kolay bir iş değil. 

Retro grafiklerin hakimiyetini görüyoruz. Fakat ilk başlarda patlama ve animasyonların efektlerinin kalitesi ne yazık ki beklentilerimizi boşa çıkarmıyor. Bazı oyunlar retro atmosferinin arkasına sığınıp kötü bir kalitede oyun çıkarıyor olsa da Boom Dots bunlardan biri değil. 

Yine bu oyunda tek dokunuşla kontrol üzerine kurulu olup ekrana anlık dokunuşlar yapmanız gerekiyor. Kontrolümüze verilen objeyi uzay gemisii hareket ettirmek için yeterli oluyor. Bu noktada en fazla dikkat etmemiz gereken şeylerden biri ise elbette ki zamanlama. 

İlk birkaç bölüm kolay olduktan sonra her oyun gibi diğer seviyelerde zorlaşan bir oyun. En iyi beceri oyunları arasındaki yerini alabilecek bir potansiyele sahip olduğundan dolayı iOS cihazlarınızda denemenizi öneririm. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,093
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.