Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Browsec VPN

reklam

iPhone ve iPad için VPN Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Browsec VPN uygulamasıyla kişisel verilerinizi, şifrelerinizi ve mali bilgilerinizi çalmak isteyen koesanların önüne geçebilirsiniz. Ortak WiFi bağlantılarınızı koruyabilen uygulama sizin için güvenli bir alan yaratmaktadır. 

IP konumunu gizleyebilen Browsec VPN uygulaması sanal konumlar arasında hızlı geçişler yapmanıza yardımcı olmaktadır. İnterneti kullanırken güvenli kalmak için en iyi yollardan biri VPN servisi kullanmaktır. 

Yasaklı olan sitelere giriş yapmanıza imkan sağlayan Browsec VPN uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabii premium olarak kullanırsanız ücret karşılığında daha iyi bir hizmet alırsınız. Uygulama sınırsız, korumalı, özgür bir sörf deneyimi sunmaktadır. 

Online olarak gizlilik geliştirmenize imkan sağlayan Browsec VPN sayesinde ülkenizde yasaklı olan sitelere giriş yapabilirsiniz. Eğer sizde internette güvenli gezmek için iyi bir VPN servisine gerek duyuyorsanız Browsec VPN'yi mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2
BOYUT
15.4 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,761
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.