Browsec VPN

Browsec VPN indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için VPN Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Browsec VPN uygulamasıyla kişisel verilerinizi, şifrelerinizi ve mali bilgilerinizi çalmak isteyen koesanların önüne geçebilirsiniz. Ortak WiFi bağlantılarınızı koruyabilen uygulama sizin için güvenli bir alan yaratmaktadır. 

IP konumunu gizleyebilen Browsec VPN uygulaması sanal konumlar arasında hızlı geçişler yapmanıza yardımcı olmaktadır. İnterneti kullanırken güvenli kalmak için en iyi yollardan biri VPN servisi kullanmaktır. 

Yasaklı olan sitelere giriş yapmanıza imkan sağlayan Browsec VPN uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabii premium olarak kullanırsanız ücret karşılığında daha iyi bir hizmet alırsınız. Uygulama sınırsız, korumalı, özgür bir sörf deneyimi sunmaktadır. 

Online olarak gizlilik geliştirmenize imkan sağlayan Browsec VPN sayesinde ülkenizde yasaklı olan sitelere giriş yapabilirsiniz. Eğer sizde internette güvenli gezmek için iyi bir VPN servisine gerek duyuyorsanız Browsec VPN'yi mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,807
HEMEN İNDİR (15.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?