Extreme Car Driving Simulator indir
Extreme Car Driving Simulator

Extreme Car Driving Simulator indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Araba Simülasyon Oyunu

Gerçek fizik motoruna sahip bir araçla yola çıkmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Extreme Car Driving Simulator oyununda yer alan gerçekçi grafikler ve fizik motoru sayesinde etkileyici bir araba sürme deneyimi yaşayabilirsiniz. Ücretsiz bir sürüş simülatörü olup kontrol mekanizması oldukça etkileyici. 

3D grafiklerin yer aldığı Extreme Car Driving Simulator oyunundaki tek amacımız spor aracımızı kontrol etmek. Akrobasi hareketler deneyerek oyunu eğlenceli hale getirebilirsiniz. En iyi araba sürme oyunu olup simülatör sevenler için adeta biçilmiş bir kaftan olduğunu söylemek mümkün.

Yolda tek bir araç olduğu için kimseye çarpmak gibi bir derdimiz yok bu nedenle istediğiniz gibi hız ve akrobasi hareketler yapabilirsiniz. Etrafta her ne kadar araç olmasa da diğer engeller bulunuyor. Aslında bu bile oyunu keyifli hale getiriyor.

Gerçekçi olduğu için kaza yaptığımız zaman aracımız iyi bir hasar görüyor. Hasar bile gerçekçi olduğu için dikkat etmenizi öneriyorum. Bunlar dışında son derece başarılı bir simülasyon oyunu olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,027
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 4.3
5
2
4
1
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?