Hocus

Hocus

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iOS için Minimal Tarzda Puzzle Oyunu

iOS işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Hocus oyunu minimal, zorlayıcı ve eğlenceli bir puzzle oyunudur. 

iPhone ve iPad cihazlarınızı elinizden bıraktırmıcak olan Hocus oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Minimal, eğlenceli ve zorlayıcı bir puzzle oyunu olup her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Oyunun yapımcısını daha önce Rop, Pop to Save ve Twelve gibi yapımlardan tanıdığınız Hocus oyununu çok oynayınca bir süre sonra sıkıyor. Skor üretme çabasını sergiledğimiz Hocus oyununda aynı zamanda zaman sıkıntısı da yer alıyor.

Oyunu üç yıldızla bitirme ısrarı, coin saçmalığı gibi can sıkıcı öğeler bulundurmaktadır. Hocus oyununda bulunan kırmızı küpü kontrol ediyoruz. Oyun içerisindeki amacımız ise zekice hazırlanmış geometrik şekilleri aşarak bu küğü kırmızı bölgeye getirmelisiniz.

Bölümleri geçmek ise tamamiyle sizin el becerinize kalmış bir durum olup oyunda şimdilik 50 zorlu bölüm bulunuyor. Ancak oyun sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor bu demektir ki yeni zorlu bölümler de gelecek. Eğer sizde eğlenceli Puzzle oyunlarını seviyorsanız Hocus'u iPhone ve iPad cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,260
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?