InstaSize

InstaSize

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iOS Instagram Uyumlu Fotoğraf Hazırlama Uygulaması

Instagram için hazırlanmış başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tüm fotoğrafları ve videoları kırpmadan Instagram hesabınız üzerinde paylaşmanıza imkan sağlayan InstaSize uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

İçerisinde yaratıcı çıkartmalar, ilham verici filtreler bulundurmaktadır. Profesyonel düzenlemek için güçlü araçları bulunduran InstaSize uygulamasıyla hazırlamış olduğunuz fotoğrafları Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Fotoğrafları özellikle kırpmadan Instagram hesaplarında paylaşmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Seveceğinize inandığım başarılı bir uygulama olup tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fotoğraflarınızın rnek ayarlarını yeniden yapılandırmanıza izin vermektedir.

Kontrast, parlaklık, gölgeler ekleyerek fotoğraflarınızı daha iyi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Eğer sizde Instagram'da fotoğraflarınızı kırpmadan paylaşmak için yeniden boyutlandırmak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız InstaSize uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.5.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,486
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?