LEGO Ninjago Shadow of Ronin

LEGO Ninjago Shadow of Ronin

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Ninja vs Samuray Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de karanlık samuraylara savaş açmaya ne dersiniz?
iOS kullanıcıları için hazırlanmış başarılı bir rol yapma oyunudur. Oyunculara kahraman bir ninja olma imkanı sunan LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyununda samuraylara karşı savaş açıyorsunuz. 

Aksiyon RPG türünde oyun severlerin seveceğine inandığım LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyununda Ninjago'nun evrenine konuk olup hafızaları silinen ninjaları kurtarmanın peşine düşüyoruz. LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyununda Ronin'in emrindeki karanlık samuray ordusu efsanalerine konu olmayı başarmış. Obsidyen Kılıcı'nı ele geçirdikten sonra başlayan LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyununda büyülü silah hedeflerinin hafızasını silebiliyor ve bu sayede birden fazla ninjayı etkisiz hale getirebiliyor.

Ronin ise son hemleyi yapmak için hazırlanıyor ama gelin görün ki bu işin içinde biz varız. Ninjaların hafızalarını geri kazanıp mücadele vermeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı mekanlarda geçen LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyununun kontrolleri ise oldukça basit. Aynı zamanda oyunda farklı kontrol sistemlerinden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir oyuna gerek duyuyorsanız LEGO Ninjago Shadow of Ronin'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,247
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?