Need for Speed  No Limits

Need for Speed No Limits

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Gerçekçi Araba Yarış Oyunu

Need for Speed™ No Limits ile aracınızı modifiye ederek yarışmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad kullanıcıları için EA Games tarafından hazırlanmış başarılı bir yapıma sahip araba yarış oyunudur. İçerisinde bulundurmuş olduğu modlar ile ön plana çıkan Need for Speed™ No Limits oyununda rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda peşimizde olup önümüzü kesen polisleri de biran önce geçmemiz gerekiyor. İçerisinde çeşitli oyun modları bulunduran Need for Speed™ No Limits oyununda yer alan kaliteli grafikler ve etkileyici sesler oyunu daha heyecanlı hale getiriyor. 

Nitro yaparak adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz lüks araçtan birini seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Dilerseniz yarışa başlamadan önce aracınızı özelleştirebilirsiniz. Sürücülerin aksiyon dolu dünyasında yer aldığımız oyunda en iyi skoru elde etmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Kontrol mekanizmasının son derece iyi bir şekilde ayarlandığı oyunda sensörleri en iyi şekilde kullanarak başarılı bir yarışçı olabilirsiniz. Eğer sizde sahip olduğunuz aracı rakiplerinize ve sizi kovalamaya çalışan polislere karşı en iyi şekilde kullanabileceğinizi düşünüyorsanız mutlaka Need for Speed™ No Limits oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.5.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,599
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?