Ocean Run 3D

Ocean Run 3D

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone Ve iPad Için Sualtı Beceri Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış aşarılı bir aksiyon oyunudur. Sürükleyici bir yapıya sahip olan oyun şehir atmosferinden sıkılanlarla sıkılan oyunseverlere hitap ediyor. Su altı dünyasında geçen oyunda yapmanız gerekenler ise hemen hemen aynı. Sürekli hareket eden karakterimiz engelleri aşmak için mücadele etmeye çalışıyor. Oyunda etraftaki puanları hızlı bir şekilde toplamanız gerekiyor. 

Ocean Run 3D oyunundaki amacımız su altındaki canlıları atraksiyona çevirmek. Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda bol boyunca 20 bin denizatı figürünü yakalamanız gerekiyor. Oyunda bir sonraki seviyeye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bölüm içerisinde saklı olan 4 puzzla parçasını bulmak. PS3 ve XBOX 360 cihazlarıyla da uyumlu olarak çalışma göstermektedir. İçerisinde her seviye için aldığınız puanları arkadaşlarınızla kıyaslamanız da mümkün. 

Aynı zamanda oyunda deniz kestaneleri, canavar balıklar ve mercan resifleri sizlere engel olmak için bekliyor olacak. Mesela diyelim ki karşınıza denizanası çıkınca zıplamanız gerekiyor. Ayrıca deniz kabukları da sizi birer mancınık gibi fırlatabiliyor. Bu nedenle herşey güzel geçmiyor. Beceri gerektiren başarılı bir oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sıradan bir atmosfere sahip olan oyunlardan eğer sıkıldıysanız Ocean Run 3D size bu konuda yardımcı olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,074
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?