PicPlayPost

PicPlayPost indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Video Fotoğraf Kolaj Oluşturma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmanız için hazırlanmış PicPlayPost uygulamasıyla videolarınızı birleştirebilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan PicPlayPost uygulaması aynı zamanda iyi bir resim editörüdür. Elinizde yer alan tüm görselleri kolay bir şekilde düzenlemenize olanak sağlayan PicPlayPost uygulaması aynı zamanda hazırlamış olduğunuz çalışmaları sosyal medya hesaplarınızda kolay bir şekilde paylaşmanıza izin vermektedir. 

30 saniyelik videolar kullanmanıza imkan sağlayan uygulama 4 videodan bir proje elde etmenize olanak sağlamaktadır. Farklı boyut oranlarıyla ön plana çıkan PicPlayPost uygulaması onlarca çerçeve bulundurmaktadır. Sürükle bırak desteğinin yanısıra yüksek kaliteli fotoğraf yüklemenize imkan sağlamaktadır. 

Müzik eklemenize imkan sağlayan PicPlayPost uygulaması fotoğraf kolojları oluşturma gibi çeşitli özellikler ile geliyor. 

Ekin Beril'in kullandığı uygulama olarak bilinen uygulama ile gerçekten keyifli vakit geçirmeniz garanti. Video kolajları oluşturmanız için hazırlanmış başarılı bir uygulamma olup iPhone yahut iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
6.7
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,321
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?