Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PIP Camera
iPhone ve iPad için Yaratıcı Kamera Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fotoğraf düzenleme işlerinin ne kadar eğlenceli olduğu inkar edilemez. iTunes marketler programlarla dolu fakat bu kez bu farklı! Birkaç özgün özellik ile çeşitli unsurlar sunan PIP Camera uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Kameranın kurulumu hızlı ve kolaydır. Kamera uygulamaları gibi basit uygulamaları hızlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. PIP kamera uygulamasını iPhone ve iPad cihazınız üzerinde kullanarak yaratıcı çekimler ortaya koyabilirsiniz. Yaratıcı çekimlerde fotoğraflarınıza ektra eğlence katabilirsiniz. Eğlenceli fotoğraflar için tercihiniz olabilir.

Resimlerinizi bir camın şekline koyabilir, portre görünümünü farklı hale getirebilir yada tuval olarak çalışma yapabilirsiniz. iPhone ve iPad kullanıcıları için tavsiye edebileceğim en iyi fotoğraf düzenleme hizmetlerinden biridir. Kullandıkça keşfedecek ve eğlenceli hale getirebileceğiniz bir uygulamadır. Dilerseniz çekmiş olduğunuz fotoğraflara bu sayede farklı bir hava katabilir ve uğraştıran düzenleme işlemlerini bu sayede kenara bırakabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.8
BOYUT
3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,187
GELİŞTİRİCİ
Fotoable,Inc.
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.