Resimli Kelime Bulmaca

Resimli Kelime Bulmaca indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Popüler Resimden Kelime Bulma Oyunu

Saatlerce elinizden bırakamayacağınız bağımlılık yapıcı bir oyun deneyimine ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Resimli Kelime Bulmaca oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Karşınıza çıkan 4 resimden bir anlam çıkarmanız gerekiyor. Başta kolay gibi görünse de oldukça zor bir oyun. Resimlerin hangi kelimeyi anlattığnı bulmalısınız.

Mesela balık, deniz, musluk, balon gibi fotoğraflar karşınıza çıkıyor. Ve bunların hepsinin ortak bir anlamı var. Kaç harfli olduğu belli. Aşağıda yer alan kutucuğu doldurmanız gerekiyor. 2 kutucuk bulunuyor bu resimlere bağlı olarak cevabı ise su. İşte bunun gibi birçok resimden kelime bulmaya çalışıyoruz. 

Kelimeyi bulmadan geçmemiz de mümkün olmuyor. Zaman zaman etrafımıza bu ne anlama geliyor diye sorarken kendimizi bulabiliriz. Türkçe olup içerisinde yardım bölümü bulundurmaktadır. Oyun içi kazandığınız paralar ile yardımcılar bölümünden destek alabiliyorsunuz. Harfleri puanlarınızla açabilir, harfleri eleyebilirsiniz. Oyunda karşımıza çıkan resimlerden yola çıkarak kelimeleri bulmaya çalışıyoruz.

Facebook ile bağlantı kurarak hesabınız üzerinden arkadaşlarınızla elde ettiğiniz başarıları paylaşabilirsiniz. Bu sayede hoş bir rekabet ortamına da kavuşmuş olursunuz. Eğer sizde kelime oyunlarını seviyorsanız mutlaka popüler Resimli Kelime Bulmaca oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.14.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,411
HEMEN İNDİR (144 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?