Retro Kolaj Fotoğraf Editörü indir
Retro Kolaj Fotoğraf Editörü

Retro Kolaj Fotoğraf Editörü indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraf Kolaj Efekt Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Retro Kolaj Fotoğraf Editörü uygulamasıyla birbirinden güzel retro filtrelerle kolaj hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup hazırlamış olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde Instagram, Twitter, Tumblr, Flickr ve diğer ağlarda paylaşmanıza izin sağlamaktadır.  

Kullanım açısından kolay olduğu için düzenleme bilgisi olmayan kullanıcılar dahi rahatlıkla kullanabilir. Tek yapmanız gereken şey çerçeve seçmek, fotoğraf eklemek ve düzenlemek. Fotoğrafın istediğiniz kısımlarını çerçevenin içine yerleştirmeniz gerekmektedir. Fotoğrafları kolay bir şeklde düzenleyebilir, filtreler uygulayabilir, efektler ve çıkartmalar ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan filtreler sayesinde fotoğraflarınızın görünümünü farklı bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraflarda parlaklık ve netlik renk ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Kırmızı göz kaldırma, diş beyazlatma, fotoğraflara yazı ekleme gibi çeşitli düzenleme araçları bulundurmaktadır. Eğer sizde bu tarzda bir düzenleme aynı zamanda kolaj yapma uygulamasına gerek duyuyorsanız Retro Kolaj Fotoğraf Editörü'nü mutlaka İPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
2.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,563
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?