Score! World Goals

Score! World Goals indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Dünya Kupası Gol Atma Oyunu

Score! World Goals, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış dünya kupası maçlarına katılacağınız başarılı bir futbol oyunudur. 

Score! World Goals oyunu bildiğimiz futbol oyunlarından farklı bir yapıya sahiptir. Bu oyunda Dünya kupası maçlarında atılan goller simüle edilmiştir. Bizlere verilen koordinatlar doğrultusunda gol pozisonlarını en iyi şekilde değerlendirip golleri atmanız gerekiyor. Gol pozisyonlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için hazırlanmış Score! World Goals oyununda topun geliş açısını, vuruş zamanını ve hızını iyi bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. 

Oldukça gerçekçi bir grafik motoruna sahip olan Score! World Goals oyunu mükemmel grafiklerin yanısıra birbirinden güzel oyun ses efektleri bulunduruyor. Dünya futbol takımları arasından istediğinizi seçebiliyor ve müsabakalara da katılabiliyorsunuz. Aynı zamanda atılması zor olan goller ile karşılaştığınız zamanlarda uygulama içi satın alma seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Bunları kullanarak geçmesi zor olan bölümleri de kolay bir şekilde geçmeniz mümkün oluyor. 3 farklı zorluk seviyesine sahip olan Score! World Goals oyununda pozisyona en yakın golü atmak için çabalamanız gerekiyor. Eğer sizde farklı bir gol atma oyunu oynamak istiyorsanız Score! World Goals'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.72
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,983
HEMEN İNDİR (71.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?