Snapseed

Snapseed

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraf Düzenleme Editörü

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Snapseed uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Profesyonel fotoğraflar elde etmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir fotoğraf editörüdür. 

Kontrast, parlaklk, ince ayar parlaklığı, benzersiz renkler ve daha birçok ayrıntıyı yapılandırabilirsiniz. Fotoğraflarınızda istemediğiniz kısımları kırpmanıza, döndürmenize, kolay bir şekilde düzeltmenize imkan sağlayan Snapseed uygulaması fırça seçmenize, hassas seçimler yapmanıza yardımcı olmaktadır. 

İçerisinde çeşitli filtreler bulunduran Snapseed uygulamasıyla fotoğraflarınızı gerçekten çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Filtreleri söküp yeniden boyamak için fırçaları kullanmanız mümkün. Renk ayarlarını yapılandırıp fotoğrafınızı çok daha farklı bir hale getirebildiğiniz gibi Snapseed uygulamasında HDR seçenekleri de bulunmaktadır. 

HDR, Sinema stilleri, retro görünümler, modern siyah beyaz filtreleri seveceğinize inanıyorum. Vintage filtreler bulundurmasıyla son zamanların popüler bir uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları güzelleştirmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Snapseed'ı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.2.1
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,553
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?