YouCam Makeup

YouCam Makeup

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad İçin Makyaj Yapma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış gerçek zamanlı fotoğraflara makyaj yapma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan son derece işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren uygulama piyasasında en popüler editörlerden biridir. 

Arayüz bakımından oldukça iyi bir şekilde tasarlanmış olan YouCam Makeup uygulaması dilediğiniz an kendinizi fotoğraflarda daha güzel göstermenize olanak sağlamaktadır. 

Cilt yüzeyini pürüzsüz bir şekilde göstermenize imkan sağlayan uygulama gerçek zamanlı olarak çalışabildiği gibi var olan fotoğraflar üzerinde çalışmanıza da imkan sağlamaktadır. 

Farklı renkte makyaj olanakları, diş beyazlatma, renk tonlarını ayarlama, kırmızı göz kaldırma gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır. YouCam Makeup uygulamasının içerisinde öğrenme bölümü de bulunuyor. Bu sayede uygulamayı nasıl kullanacağınızı da öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz saç renginizi de değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede boyamadan önce hangi renge karar vereceğiniz konusunda fikir sahibi olabiliyorsunuz. 

Fotoğraf galerinizde yer alan fotoğrafları kullanmanıza, makyaj işlemlerine başlamanıza imkan sağlayan YouCam Makeup uygulaması iPhone ve iPad cihazınızda kullanabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz fotoğrafları galerinize kaydedebiliyorsunuz. Daha sonra dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinde bu fotoğrafları hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Eğer sizde fotoğraflarda güzel görünmek için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız YouCam Makeup'u mutlaka denemelisiniz. Denediğinize pişman olmayacağınızı umuyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
4.14.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,262
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?