iPhone 7 Duvar Kağıtları

iPhone 7 Duvar Kağıtları

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone 7 Duvar Kağıtları

iPhone 7 Duvar Kağıtları, iPhone 7 ile birlikte gelen duvar kağıtları bu pakette mevcut hale getirildi. Apple kısa bir süre içerisinde yeni amiral gemisi olan iPhone 7 ile bomba gibi kendisini sergiledi. 

iPhone 7 de dikkatleri üzerine çeken özelliklere gelecek olursak güçlü bir işlemciye sahip olması, yetenekli kamera ve suya dayanaklı yapısı ile adeta gövde gösterisi yapıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra yenilenen tasarımı ile ayrıca bir gözleri üzerine çekme durumu söz konusu. Diğer iPhone nesillerinden farklı olarak yapmış olduğu en radikal değişikliği içeren iPhone 7 olarak karşımıza çıkmakta. 

Bu özel tasarımı tamamlayacak öğelerden biri de İOS 10 ile beraberinde gelen yeni duvar kağıdı şeçenekleridir. İster bilgisayarlarınızda isterseniz de mobil cihazınızda tamemen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu güzel özelliklere sahip iPhone 7 duvar kağıtları paketi sayesinde iPhone7 veya iPhone 7 Plus sahibi olmasanız bile iPhone 7'nin tasarımını başka bir mobil cihazında etkinleştirmeniz mümkündür. Bu iş için yapmanız gereken tek şey duvar kağıdı arşivini indirmeniz yeterli olacaktır. Dosya indirmede kolaylık olması açısından Zip formatındaki arşiv dosyası için Winrar programını da kullanabilirsiniz. Görsel görünüme önem verenler için harika tasarlanmış bu duvar kağıtlarını indirmenizi tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,510
HEMEN İNDİR (842.71 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?