Jadde

Jadde

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

3 Boyutlu Sanal Dünya Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Jadde oyununda sizleri güzel anlar bekliyor. Türkiye'nin önemli oyun geliştiricileri tarafından hazırlanmış olup GameTürk tarafından dağıtılan Snail Games yapımı olan Jadde oyunu Türkçe dil desteğine sahiptir. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla seveceğinize inandığım başarılı bir oyundur. Benzerlerinden farklı olarak sunulan Jadde oyununda farklı modlar bulunuyor. Suçlu kim oyununda suçlu bir karakter oyun içinde gezecek ve size belirtilen ip uçları doğrultusunda oyun içerisinde suçluyu bulmanız gerekiyor. Bu etkinliği düzenli olarak her hafta gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

Kostüm partisinde ise oyun bünyesinde her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen bu etkinlik için önceden belirlenen 4 farklı kostümden birisine sahip olmanız gerekiyor. Bu partiye katılma hakkına sahip olduğunuz Jadde oyununda evliler yarışıyor bölümü de bulunuyor. Bu bölümde eğer bir çiftseniz ve birbiriniz ile çok uyumlu olduğunu düşünüyorsanız bu yarışma tam size göre olacak. Her hafta düzenlenen bu etkinliğe katılmak için bir eş bulmanız gerekecek. Oyunda karşı cins ile anlaşıp onunla evlenebilirsiniz. Evlendiğiniz taktirde eş olmanızı gerektirecek olan farklı etkinliklere de katılabiliyorsunuz. 

Oyun gerçekten geniş çaplı olup farklı bir yaşam tarzı sunuyor. Eğlenceli bir havası olup Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz. Oyuna üye olduktan sonra istemci dosyasını indirip giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer sizde 3 boyutlu bir sanal dünya oyunu oynamak istiyorsanız Jadde'yi mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
8,241
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?