Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Jade Encryption

reklam

Dosya Şifreleme Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Jade Encryption ile şifreleme işlemleri yaparak güvende kalın.. 

E-posta ile göndermiş olduğunuz buluta yüklediğiniz mesajların ve dosyaların bu sezgisel uygulamayı kullanarak meraklı gözlerden güvende olduğunuzdan emin olun. Hızlı kurulum ve kullanıcı dostu bir uygulama olup sezgisel rahat bir kullanım sunmaktadır. 

Sabit disklerinizi yahut farklı dizinlerde yer alan dosyalarınızı şifrelemek istediğiniz zaman bu seçenek kullanışlı olacaktır. Korumak güvene almak istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakmanız yeterli olacaktır. HDD'nize saklamak, buluta taşımak e-posta veya IM istemcileri yoluyla göndermek istediğiniz şifrelenmiş olan veriler için temiz açık ortam sunmaktadır. Şifreleme işlemi oldukça basittir. Uygulamanızın verileriniz için üretmesi gereken karakter sayısıyla şifrenizi belirleyebilirsiniz. 

Hassas verileri korumanıza yardımcı olan kullanışlı bir araç olup kullanım açısından kolay anlaşılır bir çözüm olup ayrıca bulut servislerine ve depolama aygıtlarına güvenli bir yol sunduğundan Jade Encryption programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.0
BOYUT
866 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,308
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.