Klepto Demo

Klepto Demo indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Soygun Simülasyonu

Windows bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmı Klepto simülatöründe sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Detaylı oyun mekaniklerine sahip olan oyunda amaç gizlice önemli yerlere yahut evlere sızmaya çalışmak. Bir hırsızın yerine geçtiğiniz Klepto oyununda yapmanız gereken yakalanmadan seri bir şekilde değerli eşyaları çalmak. Oyun hırsızla bir sözleşme yapıyor. Bu sözleşmeyi kabul ettikten sonra belirli görevler veriliyor. Bu görevleri yerine getirmeniz yani hedeflerdeki değerli eşyaları çalmanız gerekiyor. 

Her ne kadar çok sağlıklı bir oyun olmasa da kaliteli grafiklerle donatılmış başarılı bir simülatör olduğunu söylemek mümkün. Oyun içerisinde kanun güçlerini de kontrol ediyorsunuz. Bu nedenle bir polis olarak hırsızları yakalamanız da mümkün oluyor. Hırsızı seçebildiğiniz gibi polis olmayı da tercih edebilirsiniz. Ama oyun genel olarak soygun üzerine kurulu olduğu için bu moddan çok keyif alabileceğinizi düşünmüyorum. 

Tek başınıza ilerleyebildiğiniz gibi arkadaşlarınızla online bir şekilde oynamanız da mümkün. Belirlenen hedeflerdeki soygunları yaparken çeşitli faktörlere de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu işler ses çıkarmadan, iz bırakmadan sessiz ve usulca olmalı. Her işin bir adabı var nede olsa. Oyunda bir camı kırdığınız zaman alarm çalmaması için etrafınızı araştırıp alarm kutusunun yerini tespit edip alarmı devre dışı da bırakabilirsiniz. Kasaları açma, kilit açma, bilgisayar yetenekleriizi kullanarak hack işleri yapma oyunda yapabilecekleriniz arasında yer alıyor. Grafikleri açısından başarılı olan Klepto, Unreal oyun motorundan faydalanıyor. Yüksek detaylı karakter modallemeri ise mekan tasarımıyla birleşmiş oldukça iyi bir oyun ortaya çıkmış. Eğer sizde bu tarzda oyunları seviyorsanız Klepto'yu mutlaka denemelisiniz. 

Klepto Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7, 8 veya 10 işletim sistemi

- 2.5 GHZ 4 çekirdekli işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce 470 GTX veya AMD Radeon HD 6870 ekran kartı

- DirectX 11

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,829
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?