Minecraft

Minecraft

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sandbox ve Strateji Oyunu

Minecraft ile etkili yapılar ve mağaralar oluşturabilirsiniz. Başarılı bir sandbox oyunu olan Minecraft,oyunu ile inşa edeceğiniz bölgeler bulunuyor. Oyun son zamanların en popüler oyunu haline gelmiş ve kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Eğlenceli bir macera oyunu olan Minecraft,’da dünyanız rastgele oluşturuluyor. Bu dünyada dağlar, vadiler, ağaçların ve hayvanların bulunduğu bir yerde kalıyorsunuz. İlk başta sıkıcı gelsede kısa zaman içerisinde karşınıza sizi öldürmek için gelen canavarlar çıkıyor. Sizde bu canavarları öldürmek için mücadele etmelisiniz.

Nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra oyun kolaylaşıcak. Oyunun görünümü her ne kadar zor görünsde kısa zaman içerisinde vazgeçemiyeceksiniz. Hayatta kalabilmek için canavarları öldürmeye çalışın.  Yaratıcı görsellere sahip olan oyun diğerlerinden çok daha farklı. Oyunun başlangıcında başarılı görselleri göreceksinizdir.

Sizde eğlenceli bir macera oyunu oynamak istiyorsanız Minecraft'ı bilgisayarınıza indirin, dilediğiniz zaman bu oyunu oynayın!

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
VERSIYON
1.6.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
17,390
GELİŞTİRİCİ
Mojang Specifications
HEMEN İNDİR (660.14 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
2
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?