Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Minecraft
Sandbox ve Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Minecraft ile etkili yapılar ve mağaralar oluşturabilirsiniz. Başarılı bir sandbox oyunu olan Minecraft,oyunu ile inşa edeceğiniz bölgeler bulunuyor. Oyun son zamanların en popüler oyunu haline gelmiş ve kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Eğlenceli bir macera oyunu olan Minecraft,’da dünyanız rastgele oluşturuluyor. Bu dünyada dağlar, vadiler, ağaçların ve hayvanların bulunduğu bir yerde kalıyorsunuz. İlk başta sıkıcı gelsede kısa zaman içerisinde karşınıza sizi öldürmek için gelen canavarlar çıkıyor. Sizde bu canavarları öldürmek için mücadele etmelisiniz.

Nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra oyun kolaylaşıcak. Oyunun görünümü her ne kadar zor görünsde kısa zaman içerisinde vazgeçemiyeceksiniz. Hayatta kalabilmek için canavarları öldürmeye çalışın.  Yaratıcı görsellere sahip olan oyun diğerlerinden çok daha farklı. Oyunun başlangıcında başarılı görselleri göreceksinizdir.

Sizde eğlenceli bir macera oyunu oynamak istiyorsanız Minecraft'ı bilgisayarınıza indirin, dilediğiniz zaman bu oyunu oynayın!

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.6.4
BOYUT
660.14 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
15,314
GELİŞTİRİCİ
Mojang Specifications
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.