Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mobizen
Android Ekran Videosu Çekme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Mobizen ile Android cihazınızdaki görüntüleri bilgisayarınız üzerinden kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. 

Android cihazınızın ekran görüntüsünü bilgisayarınıza aktarmanıza imkan sağlayan Mobizen ile ekran videosunu çekebilirsiniz. 

Temel olarak Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınızın büyük bir ekranına transfer etmenizi mümkün kılan Mobizen ile tablet ve telefonunuzdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Videolarınızı, fotoğraflarınızı veya diğer dosyalarınızı arkadaşınızla veya ekip üyelerinizle paylaşmak istediğinizde ancak bunları sadece telefonunuzda saklıyorsanız, mobil cihazı geçirebilir veya herkesi toplayabilir ve videoyu oynatabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak ekran görüntüsünü bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlayan Mobizen programıyla bilgisayarınız üzerinden aynı zamanda büyük ekranda oyun oynama keyfini de çıkarabiliyorsunuz. Sadece bunun için değil aynı zamanda bişeyleri anlatmak için de kullanabilirsiniz. 

Android 4 ve üzeri versiyonlarını kullanan Mobizen'i denemenizi öneriyorum. Cihazınızı bağlamak için 3G, WiFi yada USB kablo kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Mobizen uygulamasının Android cihazınızda da bulunması gerekiyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
35.84 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,932
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.