MStar

MStar

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Online Dans Oyunu MStar

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir dans etme oyunudur. Dans etme konusunda kendilerine güvenen oyunseverlerin seveceğine inandığım başarılı bir oyundur. Keyifli vakit geçireceğiniz MStar oyununda adeta eğlencenin dibine vuracaksınız. 

Dünyanın en popüler ve en iyi dans oyunlarından biri olup grafik açısından oldukça kaliteli. Olağanüstü grafikleri ile oyunun havasına çok çabuk alışacağınıza inanıyorum. 3 boyutlu dans etme oyunları olarak bilinen MStar ile sizleri harika bir oyun deneyimi bekliyor desek yeridir. Bir oyundan çok daha fazlasını bekleyenlerin seveceğine inanıyorum. Gelişmiş sohbet sistemi sayesinde arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla eğlenip yeni arkadaş çevresi edinmek isteyen oyunseverlerin seveceğine inanıyorum. 

Basit bir yapıya sahip değil. Basitten zora doğru ilerlediğiniz MStar oyununda kendinizi ve seviyenizi geliştirip yükseltmeniz gerekiyor. Oyunda kazanmış olduğunuz tecrübeler dans yeteneğinize doğrudan etki edecek ve daha iyi dans yetisine sahip olabileceksiniz. Bir navi dans hocacı görevini üstlenen MStar oyunu Türkçe olarak sunulmaktadır. Eğer sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız MStar'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
6,756
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?