Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Noralabs Norascan
Sistem Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Noralabs Norascan, sistem güvenliği tehdit eden virüsleri algılayan kompakt bir uygulamadır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Noralabs Norascan programı zararlı olan yazılımları tehdit etmenize olanak sağlamaktadır. 

Son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan Noralabs Norascan programı sistem güvenliğini tehlikeye atabilecek potansiyelde olan tehditlerin nedenini bulmaktadır. Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve diğer tehditleri bulmak için oldukça etkili. 

Malware, spyware ve diğer tehditleri otomatik olarak algılayan Noralabs Norascan programı iki farklı tarama modu bulundurmaktadır. Biri belirli kısımları tarar diğer ise tüm bilgisayarı tarar. Gerçekleşen tarama hakkında ayrıntılar içeren bir günlük tutan Noralabs Norascan programı dosya uzantılarını kontrol etmenize yardımcı olmaktadır. 

Sezgisel bir çalışma ortamı sunan Noralabs Norascan programı güvenilir bir tarama motoru da bulundurmaktadır. Eğer sizde başarılı bir güvenlik programına gerek duyuyorsanız Noralabs Norascan'ı kullanmalısınız.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.9.0 Build 439
BOYUT
12.2 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,207
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.