Pandora Recovery

Pandora Recovery

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Silinen Verileri Kurtarma Programı

Pandora Recovery programı sayesinde kayıp verilerinizi kurtararak geri ulaşabilmenin tadını çıkarın. Daha önceden silmiş olduğunuz ve çöp kutunuzda bulunan dosyaları silmiş dahi olsanız geri getirir. Hem bilgisayardan silip hemde çöp kutusundan sildiğiniz dosyaları geri kazandıran Pandora Recovery programı sizlere yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. 

Önemli dosya ve verilerinizi kaybetmek kadar can sıkıcı bir durum yok sanırım. Resimlerinizi, videolarınızı ve diğer verilerinizi kaybetme durumunda size yardımcı olacaktır. 

Bilgisayarınızda tamamen silinmiş olan dosyaları kurtarmak için güçlü ve ücretsiz bir hizmettir. Shift+Delete tuş kombinasyonlarından faydalanarak silinmiş olan dosyaları bile geri getirmenize imkan sağlamaktadır. Basit bir arayüz ile kullanıcılara sunulan program silinmişdosyaları geri getirdiği zamanlarda gezinme ve arama yapmanıza imkan sağlamaktadır. Arşivlenmiş, şifrelenmiş, sıkıştırılmış diğer bütün dosyaları geri ücretsiz bir şekilde getirebilen Pandora Recovery programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
2.2.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,778
HEMEN İNDİR (2.33 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?