Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pandora Recovery
Silinen Verileri Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Pandora Recovery programı sayesinde kayıp verilerinizi kurtararak geri ulaşabilmenin tadını çıkarın. Daha önceden silmiş olduğunuz ve çöp kutunuzda bulunan dosyaları silmiş dahi olsanız geri getirir. Hem bilgisayardan silip hemde çöp kutusundan sildiğiniz dosyaları geri kazandıran Pandora Recovery programı sizlere yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. 

Önemli dosya ve verilerinizi kaybetmek kadar can sıkıcı bir durum yok sanırım. Resimlerinizi, videolarınızı ve diğer verilerinizi kaybetme durumunda size yardımcı olacaktır. 

Bilgisayarınızda tamamen silinmiş olan dosyaları kurtarmak için güçlü ve ücretsiz bir hizmettir. Shift+Delete tuş kombinasyonlarından faydalanarak silinmiş olan dosyaları bile geri getirmenize imkan sağlamaktadır. Basit bir arayüz ile kullanıcılara sunulan program silinmişdosyaları geri getirdiği zamanlarda gezinme ve arama yapmanıza imkan sağlamaktadır. Arşivlenmiş, şifrelenmiş, sıkıştırılmış diğer bütün dosyaları geri ücretsiz bir şekilde getirebilen Pandora Recovery programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.1
BOYUT
2.33 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,543
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.